No warranty - Categories - Počítačový astrologus

Panna - narodení od 23. augusta do 22. septembra

Panna je ženské, čiže záporné, zemské a variabilné znamenie. Symbolizuje ľudí ktorí si vážia pokoj a ticho. Okrem toho sú zbytočne precitlivení, ak im niekto ubližuje strácajú k nemu lásku a úprimnú oddanosť. So svojimi prednosťami, ako je svedomitosť, dôkladnosť a šikovnosť sa uplatnia v každom zamestnaní. Ich logické a rozumové schopnosti robia z nich ľudí veľkej argumentačnej sily, čím v širokom okruhu získavajú ľudí pre svoje myšlienka alebo ciele. V manželstve a sexuálnych záležitostiach sú vlažní, o erotické záujmy majú menší záujem. Bývajú viac priateľom ako milencom.


Ženy typu Panna majú podobné vlastnosti ako muži, sú avšak trochu citlivejšie. V manželstve uprednostňujú pred telesným súladom duševný a manželstvo považujú však za určitú spoločenskú a materiálnu istotu. V obliekaní sa snažia byť v popredí, ale bez krikľavých výstrelkov.


Ako vyhlásení puntičkári dokážu sa na prácu s počítačom pripraviť veľmi zodpovedne. Nenechávajú nič na náhodu a berú so sebou svoje a z časti aj požičané technické pomôcky. Avšak časovo dlhá príprava môže spôsobiť, že zmeškajú najvhodnejšiu chvíľu na jej uvedenie do praxe.


Ženy majú značný sklon k romantike, čo často krát vedie k tomu, že dokážu virtuálne pozorovať prírodu, hoci vonku je oveľa pestrejšia.


Ich priaznivým dňom je streda, harmonickými znameniami Býk a Kozorožec, súhlasnou farbou biela a purpurová.


Váš počítačový astrologus

August 23, 2018


Comments:

Be the first to comment on "Panna - narodení od 23. augusta do 22. septembra".


„Everything should be made as simple as possible, but not simpler.“  — Albert Einstein